CAD konstruktér senior

Planá u Mariánských Lázní, Okres Tachov

Popis pozice

Věděli jste, že se v Plané u Mariánských Lázní nachází vývojové centrum? Ano, vyvíjí se zde sedadla a automobilové interiéry, které se vyrábí v dalších závodech koncernu v ČR i jinde ve světe.
A právě sem hledáme zkušeného konstruktéra.

Co bude náplní práce?
* Návrh a konstrukce dílů v programu CATIA V5 nebo NX (díly pro sedadla nebo interiér aut)
* Tvorba a kontrola výkresové dokumentace na základě 3D dat
* Analýza odformování, kolizí, tolerancí, atd.
* Odborná podpora Juniorů a pracovníků výroby
* Správa dat v PDM systému

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?
Hledáme zkušeného strojaře s technickým myšlením. Někoho, koho baví nad prací přemýšlet, kdo nechce jen klikat myší. A někoho, komu to pálí, vždyť jde přeci o vývoj.

Dále požadujeme:
* Víceletá zkušenost s CAD programem , ideálně CATIA V5 nebo NX
* Zkušenost s konstrukcí plastových/kovových dílů
* Znalost německého nebo anglického jazyka
* Smysl pro zodpovědnost, komunikaci a týmovou práci
* Chuť učit se novým věcem

Nabízíme

Co nabízíme?
* Práci ve velmi příjemném a klidném pracovním prostředí
* Nové příjemné kancelářské zázemí
* Práci s nejmodernějšími technologiemi
* Práci v úspěšné mezinárodní společnosti s využitím cizích jazyků
* Kontakt s výrobou
* Ty nejlepší finanční a pracovní podmínky, skvělý tým kolegů
* Práci v menším týmu
* Jistotu v expandující firmě, atraktivní kariérní vyhlídky
* Propracovaný a komplexní systém vzdělání a zvyšování kvalifikace
* 13. a 14. plat, 25 dnů dovolené, sick days
* Závodní stravování, penzijní pojištění a mnoho dalšího
* Pracovní poměr na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3201538  Datum zveřejnění: 12.3.2018