Team leader v oblasti kvality_ Ostrava!

Okres Ostrava

Popis pozice

  • Koordinace činností spojené se zákaznickými požadavky v oblasti zákaznické a dodavatelské kvality
  • Systematická péče o zákazníky společnosti, řešení zákaznických reklamací
  • Zajišťování efektivnosti zlepšovacích řešení a nápravných opatření
  • Účast na zákaznických auditech
  • Spolupráce na preventivním zajišťování kvality výrobků
  • Tvorba reportů a potřebných podkladů
  • Spolupráce s ostatními oddělení

Profil kandidáta

  • Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti – min. 4 roky nutností
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost systému kvality: ISO9001, ISO/TS16949, VDA
  • Znalost metod a nástrojů kvality
  • Zodpovědnost, proklientský přístup
  • Týmového ducha a komunikativnost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání ve společnosti z oblasti automotive
  • Využití cizího jazyka
  • Další vzdělávání – jazykové i profesní
  • Benefity
  • Prémie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3201622  Datum zveřejnění: 6.11.2017