Skvělá práce ve skladu s příjemným výdělkem (až 160 Kč/hod)! (skladník)

Plzeňský kraj, Plzeň - město

Popis pozice

Již na nic nečekej a připoj se do našeho týmu!
Máme pro Tebe příjemnou práci, která je určená nejen pro zkušené skladníky, ale i úplné nováčky v oboru. Víme totiž, že žádný učený z nebe nespadl a na vše si Tě zaučíme.

Co bude náplní tvé práce?
Nemusíš se ničeho bát. Jedná se o klasickou práci ve skladu, tedy nakládka a vykládka zboží, skladová evidence, práce s "paleťákem" a na ty zkušenější i s VZV.

Pracujeme v klidném a čistém prostředí ve dvousměnném (Nýřany) a třísměnném (Štěnovice) provozu.

Profil kandidáta

Zkušenosti nejsou třeba, pár požadavků na Tebe však máme:
  • práce je určena všem, kteří mají výuční list či maturitu
  • zdravotní způsobilost
  • nebát se práce s el. zařízeními či občasné práce ve výškách
  • řidičský průkaz sk. B

Nezáleží nám na zkušenostech či pohlaví. Pokud splníš tyto základní podmínky, jsi TA/TEN PRAVÝ, koho hledáme.

Nabízíme

Za svou práci získáš:
  • až 160 Kč na hodinu
  • dopravu do pracoviště zdarma
  • stabilní příjem a zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Havránek
+420226257585
ID: 3201657  Datum zveřejnění: 29.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 160 Kč/hod