Nová práce pro Vás – elektrovýroba (až 23 000 Kč měsíčně) v Letohradu (Elektromechanik/Výrobní dělník)

Letohrad, Pardubický kraj, Okres Ústí nad Orlicí

Popis pozice

Přidejte se do týmu firmy, která využívá zkušeností, jež posbírala za více než 75 let působení na trhu. Hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky na pozici ELEKTROMECHANIK/VÝROBNÍ DĚLNÍK. Přátelský kolektiv a férové, nejen finanční, podmínky jsou pro nás nejdůležitější. Víme totiž, že spokojený tým zaměstnanců je základem úspěchu!. Svědčí o tom našich více než 1600 spokojených zaměstnanců. Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup ihned nebo dle vašich možností.
Popis pozice:
Čeká na Vás práce na výrobní lince drobných elektrozařízení. Jedná se o repetitivní práci ve stoje, v třísměnném provozu od pondělí do neděle.

Profil kandidáta

Nemáte předešlou zkušenost v oboru? To vůbec NEVADÍ. Díky našemu systému školení Vás na vše zaučíme. Postačí nám Vaše manuální zručnost, hlavně co se týče jemné motoriky, a ochota pracovat v třísměnném provozu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky na 226 257 588 nebo emailem na [email protected]. Budeme se těšit!

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
– průměrnou mzdu mezi 21 000 - 23 000 Kč
– náborový příspěvek
– příplatky za směnnost
– dotované závodní stravování, kdy Vás oběd či večeře vyjde na pouhých 16 Kč
– týden dovolené navíc pro Váš odpočinek
– firemní sportovní dny a příspěvek na volnočasové aktivity či multisport kartu
– příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
… a mnoho dalšího, co Vám představíme při pohovoru.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Havránek
+420226257585
ID: 3204351  Datum zveřejnění: 3.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000-23000 Kč