Finanční analytik - controlling

Okres Kutná Hora, Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

Dostupnost z Kutné Hory, Chrudimi i Pardubic - hledáme pracovníka na oddělení controllingu!

Vaším úkolem:

  • zpracovávat finanční analýzy
  • provádět analytickou a konzultantskou podporu pro obchodní oddělení
  • spolupracovat na nastavení strategie za pomoci fin. plánování z pohledu čísel a dat
  • pracovat s tabulkami a reportovat řediteli společnosti
  • všeobecný controlling

Profil kandidáta

Hledáme:

  • analyticky zdatného člověka
  • vystudovaného v ekonomickém směru
  • znalosti v Excelu (makra, kontingenční tabulky)
  • Anglický jazyk na úrovni min. B1 (středně pokročilý)
  • velikou výhodou znalost SAP

Nabízíme

Odměna:

  • platové podmínky konkurující v okolí
  • sofistikovaná práce v mezinárodní společnosti (oblast působení stavebnictví a logistika)
  • zkušenosti, které se Vám neztratí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky (stravování, připojištění, životní pojištění)
  • moderní pracovní prostředí a vybavená kancelář (ne open space)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3206667  Datum zveřejnění: 5.10.2017