Servisní technik - telekom. sítě - vhodné pro absolventy !

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

  • Základní diagnostika poruch RAN (GSM, UMTS, LTE) a IP technologií.
  • Preventivní údržba technologie a infrastruktury včetně drobných oprav.
  • Odpovědnost za provoz přidělených stanic, revize elektroinstalací, protipožárních systémů a zajišťovacích systémů pro práci ve výškách.
  • Odpovědnost za úkony spojené s výstavbou technologických lokalit telekomunikačních sítí a jejich uvádění do provozu.
  • Správa přiděleného vybavení – osobní ochranné prostředky, služební vozidlo, měřicí přístroje, PC, telefon.
  • Spolupráce s licencovanými dodavateli servisu technologie.
  • Provádění všech administrativních úkonů definovaných pravidly společnosti a dalších úkolů souvisejících s provozem sítí, práce pod dohledem.
  • Účast na pravidelné pohotovostní službě 24/7.

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Technické dovednosti, analytické myšlení
  • Dobrá kondice pro práci ve výškách a extrémních klimatických podmínkách
  • Certifikát vyhl. 50, par. 6 pro práci na el. zařízeních
  • Znalost GSM a přenosových technologií
  • Práce na PC, MS office (Excel, Word, Power Point)
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • AJ komunikativní úroveň - nutná
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení a firmení benefity
  • Další osobní i profesní rozvoj.
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny sick day
  • Stravenky
  • Cafeterii benefitů s možností využití na penzijní pojištění
  • Volnočasové aktivity atd.

  • Místo výkonu práce : České Budějovice a okolí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3206776  Datum zveřejnění: 8.1.2018