Nepropásni příležitost-Treasury Specialist!

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Nepropásni příležitost, kdy se můžeš stát ,,pokladem" pro mezinárodní společnost! Máme ideální příležitost pro ty, kteří ovládají a chtějí rozvíjet své jazykové schopnosti (of course English) a mají povědomí o credits, balance sheets and income statements :)

Profil kandidáta

Očekáváme od tebe vzdělání v oblasti financí nebo v podobném oboru a zkušenosti v této oblasti. A to hlavní: žádný ostych při používání angličtiny, protože té si tu užiješ až až.

Nabízíme

Za to ti dokážeme nabídnout velmi příjemné mzdové ohodnocení s řadou benefitů..od 25 dnů dovolené, stravenek, flexibilní pracovní doby a home office přes kafeterii až k bohatému vzdělávacímu a rozvojovému programu. Jednoduše uděláme maximum pro to, aby se ti u nás líbilo a tys měl chuť se u nás dále profesně rozvíjet :)

Teď už jen chybí, abys poslal životopis a my ti rádi všechno povíme osobně.

Těšíme se na setkání s tebou!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3208125  Datum zveřejnění: 6.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000-40000