Pracovník technického mytí letadel_HPP

Hlavní město Praha

Popis pozice

Zbystřete své zraky! Nově obsazujeme pozici na technické mytí letadel. Skvělá příležitost pro ty z vás, kteří milují letadla a chtějí je poznat opravdu hodně zblízka. Přidejte se do našeho týmu a pracujte v mezinárodním prostředí na Letišti Václava Havla v Praze.

Co bude Vaší náplní práce?
Budete mít na starosti externí a technické mytí letadel. Dále pak mytí demontovaných letadlových dílů, aplikaci protikorozní ochrany a úklid hangárové plochy.

Požadujeme od Vás:
  • skvělou fyzičku
  • věk 18+
  • čistý trestní rejstřík
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Za Vaši práci Vám nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr
  • jistotu pěkné fixní mzdy + další příplatky
  • odpočinek je pro nás důležitý, proto Vám dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

Nemusíte se ničeho bát, čeká tu na Vás kvalitní zaškolení a především velmi zajímavé prostředí.

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] , budu Vás co nejdříve kontaktovat!

Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3208681  Datum zveřejnění: 7.10.2017