Projektový manažer/oblast automatizace skladové logistiky

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

  • Realizace přidělených projektů v oblasti automatizace skladové logistiky
  • Koordinace a vlastní plánování realizací
  • Zlepšování výkonnosti svých projektů
  • Hodnocení realizovaného projektů – zjišťování a odstraňování chyb
  • Zvyšování ziskovosti projektů

Profil kandidáta

  • Musíte mít komunikativní znalost angličtiny
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici nutností – vlastní vedení projektů v délce min. 3 roky
  • Ochotu cestovat za projekty v rámci celé ČR, případně SR
  • Časová flexibilita
  • Schopnost pracovat s technickými výkresy
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práce pro německou společnost
  • Možnost vlastní realizace na přidělené zakázce, v budoucnu možnost kariérního posunu
  • Finanční ohodnocení, se kterým budete spokojeni
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon samozřejmostí
  • Další vzdělávání aj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3208690  Datum zveřejnění: 7.10.2017