Kontrola kvality, vhodné pro muže i ženy.Prachatice. od 140 Kč/h základní mzda

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Prachatice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
25000 - 30000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme pracovníky (muže / ženy i páry) na kontrolu kvality do Prachatic. Možnost zajistit i ubytování. Pohledová kontrola kvality, obsluha strojů. Nástup ihned, před nástupem je možnost prohlídky pracoviště.

Nástup ihned

Třísměnný provoz

Mzda:
- 140 Kč/h (100 + 40 Kč/h)
- příplatky za směnnost
- možnost zajištění ubytování nebo příspěvek na dopravu

Kontakt: 739 343 024, 702 153 284

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se kontrolou kvality

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek
ID: 3210475   Datum zveřejnění: 9.10.2017