Lehká, pohodová práce, odebírání z pásu. 12h/denně. od 17000 Kč/měs. Petrovice

Okres Benešov

Popis pozice

Přijmeme muže a ženy i jednoduchou a pohodovou práci v čistém prostředí na odebírání výrobků z pásu (nejedná se o automobilový průmysl) a skládání do beden a zajištění nových beden ke stroji. Dojíždění vlastním vozem nutné (do budoucna možnost svozů). Vhodné i pro páry nebo skupiny. Všichni vážní zájemci mají možnost prohlídky pracoviště.

Místo výkonu práce: Bystřice

Směnnost: denní / noční směna (12-ky)
NÁSTUP IHNED

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme:
  • spolehlivost
  • pracovitost

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
  • možnost proškolení na el. paletový vozík
  • pracovní oděv
  • nástupní základní mzda 17.000 Kč/měs.
  • příplatky dle zákona
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • práce v čistém a moderním prostředí
  • lehká, fyzicky nenáročná práce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3210729  Datum zveřejnění: 10.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 -19000