Letiště Praha - pracovník/ce v luxusní prodejně (Prodavač)

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Chcete pracovat na prestižním pracovišti? Letiště Praha, největší a nejvýznamnější letiště v České Republice, je křižovatkou cest, kde se potkávají různé národy a Vy teď máte šanci stát se součástí toho úžasného celku na pozici asistentky prodeje s každodenní možností využití anglického jazyka.

Vaší náplní práce bude prodej svěřeného sortimentu, zákaznický servis, ochota pomoci zákazníkovi při výběru zboží a odpovědnost za chod prodejny.

Profil kandidáta

Ochota pracovat na krátký/dlouhý týden, komunikativní znalost angličtiny, týmový duch, komunikativní schopnosti a výhodou jsou zkušenosti z prodeje.

Nabízíme

Získáte možnost poznat zákulisí největšího a nejmodernějšího letiště v Čechách, zajímavé platové ohodnocení, firemní bonusy, stravenky a smlouvu na dobu neurčitou.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected] nebo na telefonním čísle 226 254 957.

Těšíme se na Vás.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3212113  Datum zveřejnění: 11.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou