Kamarádíš s CNC?

Modřická, Brno - venkov, Jihomoravský kraj

Popis pozice

Výrobní firma, která se zabývá výrobou všech typů pružin, hledá pracovníky na pozici Obsluha CNC. Máš vzdělání nebo praxi v oblasti CNC? Hledáš u zaměstnavatele silné a stabilní zázemí a možnost kariérního růstu? Jsi na správném místě!

Co bys měl/a na starost?

  • Seřizování a obsluhu CNC strojů, ohýbacích přípravků
  • Práce na dvousměnný provoz

Profil kandidáta

Co bychom od Tebe potřebovali?

  • Vzdělání v oboru CNC (SO strojírenská nebo technického směru) NEBO zkušenost s obráběním na CNC strojích
  • Znalost čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Co bychom Ti na oplátku dali:

  • Mzda 23 000 – 30 000 podle zkušeností
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • 6% příplatek za odpolední směnu
  • 2x ročně prémie
  • Dárkové poukázky k životnímu jubileu
  • Přátelský kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3212465  Datum zveřejnění: 11.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 30 000