Hledá se vedoucí technik za 38 200Kč a s dopravou zdarma!

Okres Benešov

Popis pozice

Do našeho skvělého týmu sháníme kolegu na pozici vedoucí technik s přesahem dovedností k zeštíhlování výroby.
Pokud chcete mít odpovědnost za plynulý chod celé výroby a vyznáte se vedení týmu, tak jste náš člověk!

Náplní práce bude hodnocení zaměstnanců podle klíčových ukazatelů, snižování nákladů ve výrobě a vytváření firemních dokumentů.

Profil kandidáta

Co od tebe budeme požadovat?

Měl byste mít minimálně 2 roky praxe a vzdělání technického směru. Zkušenost s vedením lidí a chuť zlepšovat plynulý chod proces výroby. Základní znalost AJ a chuť si ji zdokonalovat. Znalost štíhlé výroby.

Nabízíme

O své zaměstnance se staráme!
Za vaši dobře odvedenou práci získáte “sladkou odměnu”, odměníme Vás částkou 38 200Kč a to není vše! Máme pro vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme a to i z Prahy. (Chodov, Opatov, Vlašim, Týnec n. Sázavou, Votice a Sedlčany) Čeká na Vás systém kafeterie, kde si můžete vyzvednout i lístky do kina. Můžete se těšit na masáže, pedikúru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti!)

Chcete se tedy podílet? Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu [email protected], nebo volejte na číslo 226254954.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3214671  Datum zveřejnění: 21.11.2017