Stabilní práce ve výrobní společnosti – 18 000 Kč (Operátor strojů)

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava

Popis pozice

Výroba brzdových destiček, - tzv. obsluha lisu pro výrobu brzdových destiček, nastavování parametrů lisu, jednoduchá evidence vyrobených kusů.

Co od Vás očekáváme?
  • fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém režimu (12-ti hodinové směny – střídá se krátký a dlouhý týden)
Postačí Vám Vaše zručnost, vše ostatní Vás naučíme tak, abyste byli připraveni dělat svou práci co nejlépe.

Nabízíme

  • smlouva na hlavní pracovní poměr přímo v kmenu společnosti (v případě spokojenosti
následně smlouva hned na neurčito)
  • měsíční mzda 15 000 fix + 3 000 Kč bonus
  • příplatky za přesčas + EXTRA BONUS 700 Kč za každou odpracovanou víkendovou směnu
navíc (za celý víkend tj. 1400 Kč)
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování - výběr z 9 jídel (25 Kč/ oběd)

Po zkušební době:
  • dojezdový bonus až 600 Kč měsíčně
  • 2 x za rok poukaz na masáž
  • příspěvek na dětský tábor
  • příspěvek pro prvňáčky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Konopková
+420226257591
ID: 3215963  Datum zveřejnění: 16.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 Kč