Příležitost pro německy mluvící s administrativě, Zdiby

Zdiby, Praha - východ

Popis pozice

Co budete dělat?
  • Nejdřív vás čeká týdenní zaškolení ve Švýcarsku
  • Naučíte se, jak spravovat údaje v interním systému
  • Vytvářet a aktualizovat data o dodavatelích a zákaznících
  • Kontrolovat plnění kredit limitů
  • Denně komunikovat s pobočkami v Německu a Švýcarsku

Profil kandidáta

Pozice je pro vás vhodná, pokud:
  • Máte SŠ vzdělání a zkušenost v administrativě NEBO jste čerstvý absolvent VŠ
  • Baví vás práce s čísly a daty
  • Mluvíte aktivně německy a máte základy angličtiny

Nabízíme

Nabízíme:
  • HPP, plný úvazek, stravenky, po prvním roce 25 dní dovolené
  • Příjemnou nadřízenou, se kterou se na všem domluvíte
  • Možnost odstartovat kariéru a denně využívat německý jazyk
  • Pracovní časy pondělí až pátek 8:30 – 17:00
  • Lokalita Zdiby
  • Platové ohodnocení dle zkušeností

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 3216625  Datum zveřejnění: 9.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 - 32 000 Kč