Získejte práci ve výrobě - region Kolín a okolí (operátor výroby)

Okres Kolín, Okres Kutná Hora

Popis pozice

SPOLEČNĚ NAJDEME VHODNOU POZICI A PŘIPRAVÍME VÁS NA POHOVOR

Máme pro Vás jedinečnou příležitost získat zaměstnání ve Středočeském kraji. Víme, jak je pro Vás důležité finanční ohodnocení za odvedenou práci, kvalita zaměstnavatele, vhodná dojezdnost a mnoho dalších podmínek. Společně najdeme vhodnou příležitost na základě Vašich požadavků a zkušeností. Zároveň Vás připravíme na výběrové řízení i samotný výkon práce.

NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE BUDE :
  • kompletace výrobků
  • kontrola kvality výrobků
  • obsluha stojů a poloautomatických linek
  • skladové práce

Profil kandidáta

STAČÍ MÁLO A TO VAŠE ZRUČNOST !

Aktuálně uplatníme kandidáty na pozici operátor výroby nebo skladník a další pracovní pozice zejména ve výrobě.

Nabízíme

CO ZÍSKÁTE ?

  • jistotu pravidelného příjmu až 22 000 Kč
  • zákonné příplatky
  • stravenky, popřípadě dotované závodní stravování
  • možnost svozu z vybraných lokalit
  • pro kandidáty z jiných regionů možnost ubytování
... a další výhody dle konkrétní pracovní nabídky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3221088  Datum zveřejnění: 20.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000