Pracuj na Letišti Václava Havla_asistent bezpečnostní kontroly

Hlavní město Praha

Popis pozice

Brigáda pro ty, kteří rádi využijí své komunikační a organizační dovednosti v mezinárodním prostředí na Letišti Václava Havla v Praze. Skvělá příležitost pro studenty a ostatní, kteří si chtějí hezky přivydělat. Přijďte si k nám vydělat a poté třeba rovnou odletět i na nějakou tu Vaši vytouženou dovolenou :)

Jako security assistent budeš zajišťovat bezpečnostní kontrolu cestujících u bezpečnostních rámů. Tvým úkolem je koordinovat cestující, poskytovat jim informace o povinnostech před bezpečnostní kontrolou, vysvětlovat postupy a mnoho dalšího a to jak v českém, tak v anglickém jazyce.

Požadujeme od Vás:
  • výbornou znalost českého jazyka
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • věk 18+
  • fyzickou i psychickou odolnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme Vám:
  • mzdu 110,- Kč/hod - 120,- Kč/hod
  • smlouvu na DPČ (brigáda)
  • 4 - 5 hodinové směny (možnost dvou směn za den)
  • kvalitní zaškolení

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] budu Vás co nejdříve kontaktovat.
Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3221585  Datum zveřejnění: 21.10.2017