Blatná. Hledáme šičky kmenové pracovníky. od 18 tis. Kč, svozy, dopravné

Okres Strakonice, Okres Klatovy, Plzeň - jih

Popis pozice

Přijmeme ženy přímo do kmenu společnosti v Blatné, které jsou vyučeny v oboru šička /krejčová nebo mají zkušenosti se šitím. Zajištěné svozy směr Strakonice, Nepomuk a Svéradice, Písek.

Jedná se o jednodušší obšívání - nutno vidět a možno si práci vyzkoušet

Všichni vážní zájemci mají možnost nezávazné prohlídky závodu.

NÁSTUP IHNED nebo dle domluvy

2 - 3 směny

Popis pozice:
  • jednodušší šití a obšívání obdélníkových tvarů

Požadujeme:
  • ochotu pracovat na směny
  • spolehlivost !!
  • zkušenosti se šitím

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání přímo v kmenu společnosti
  • průměrná měsíční mzda od 18.000 Kč/měs (bez přesčasů)
  • možnost práce přesčas
  • 25 dní dovolené
  • dopravné / svozy do zaměstnání
  • docházkový bonus
  • firemní akce
  • pravidelné navyšování mzdy
  • podnikové stravování + dotované strava
  • motivační bonusy
  • příplatky za směnnost

Kontakt: 739 343 024

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3222503  Datum zveřejnění: 23.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 23000