Žijete na plné pecky? Rozjeďte to i v práci jako operátor výroby autorádií !

Okres Pardubice

Popis pozice

Vyrábějte autorádia Panasonic známá po celém světě!

Co bude Vaší náplní práce?

  • montáž a kompletace autorádií

  • osazování plošných spojů

  • pájení

Co od Vás očekáváme?

  • spolehlivost

  • zodpovědný přístup k práci

  • ochotu pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu

Nabízíme

Co pustíme do éteru?

  • Průměrný výdělek 23 000 Kč

  • Docházkový bonus až 1 500 Kč

  • Odměna za výkon až 3 000 Kč

  • Osobní ohodnocení až 2 000 Kč

  • Možnost ubytování

  • Týden dovolené navíc

  • Dotované stravování, stravenky

Možnost využívat pravidelné týdenní zálohy ve výši 1300 Kč.

Nástup možný dle dohody

Místo výkonu práce: Pardubice - Staré Čivice

V případě zájmu zašlete svůj CV na [email protected] nebo volejte 603203191.

Navštívit nás můžete na pobočce v Pardubicích, ul. Pernerova 168. Těšíme se na Vás.