Maintenance Manager

Praha, Středočeský kraj

Popis pozice

  • Zavedení a udržování modelu zohledňující BOZP, správné fungování údržby, a její efektivity a produktivity
  • Implementace plánů údržby ve spolupráci se Start-up manažerem
  • Dohled nad dodržováním standardů společnosti vedoucí k maximální spokojenosti zákazníka
  • Zajišťování administrativních úkolů, v dohledné budoucnosti podpora kolegů na stejné pozici v jiném výrobním závodě v ČR
  • Vedení týmu údržby (cca do 50 zaměstnanců) a úkoly s tím spojené
  • Úzká spolupráce s centrálou společnosti

Profil kandidáta

  • Nutná je zkušenost na manažerské pozici v oblasti údržby (ideálně 5 a více let)
  • Zkušenost v automotive
  • Angličtina na pokročilé úrovni – jedná se o mezinárodní společnost
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost vést/mentorovat i větší tým
  • Technické znalosti (ideálně technická SŠ/VŠ)

Nabízíme

  • Práci ve špičkové společnosti s těmi nejlepšími největšími zákazníky po celém světě
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém tréninků a školení
  • Možnost kariérního růstu a stabilitu zaměstnání
  • Podporu a know-how získané léta v oboru

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3238987  Datum zveřejnění: 10.11.2017