Manažer prodeje

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Obchodní společnost v Českých Budějovicích, zabývající se prodejem výpočetní techniky a spotřební elektroniky, přijme Manažera prodeje.

  • Emailová / telefonní komunikace se stávajícími zákazníky (Alza, CZC, Mall, TS Bohemia, apod.)
  • Prodej výpočetní techniky a spotřební elektroniky v rámci dalších obchodních firem
  • Příjem objednávek v el. podobě
  • Práce v informačním systému I6

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Znalost základních parametrů informačních technologií a spotřební elektroniky (telefony, DVB-T tunery, multimediální přehrávače)
  • Znalost funkcí a základních parametrů osobních počítačů

Nabízíme

  • Práci v mladém kolektivu
  • Nástupní mzda 25 000 Kč
  • Možnost částečného home office
  • Možnost profesního růstu
  • Služební telefon bez limitu
  • Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3240758  Datum zveřejnění: 14.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 Kč