Elektrikář – Kaplice, Č. Budějovice, Písek, Tábor

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22 000 - 35 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné elektrikáře se zájmem o svůj obor. Elektrikáře, kteří se nebojí práce. Jste to právě Vy?
Hledáte zaměstnání, nebo přemýšlíte o změně práce? Chcete se ve Vašem profesním životě posunout dále? Potom je ten pravý čas zaslat nám svůj životopis! Rádi Vám pomůžeme najít to nejlepší zaměstnání!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- Mzda 22 – 35 000 Kč dle praxe a zkušeností
- Zaměstnání přímo do kmenu společnosti
- Zajímavé benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost v JČ kraji.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme:
– SOŠ/SOU elektrotechnického zaměření
– Aktuální platnost vyhlášky č.50/1978Sb., min. § 6
– Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
– Praxi v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
37001 České Budějovice
ID: 3244945   Datum zveřejnění: 22.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22 000 - 35 000