Údržbář strojů - Č. Budějovice, Písek, Tábor, Kaplice

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme spolehlivé a pracovité zaměstnance na pozici údržbáře.
Hledáte zaměstnání, nebo přemýšlíte o změně práce? Nyní máte jedinečnou příležitost! Nebojte se a zašlete nám svůj profesní životopis! Pomůžeme Vám najít to nejlepší zaměstnání!

Co od Vás očekáváme:
- Vyučení v technické oboru
- Ochotu pracovat na směny
- Praxi v oboru
- Schopnost orientace v technické dokumentaci
- Vyhláška č.50/1978Sb. výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
- Mzda 20 – 30 000 Kč dle praxe a zkušeností
- Zaměstnání přímo do kmenu společnosti
- Zajímavé benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost z oblasti průmyslové výroby.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Bicková
Tel.: 730162004
E-mail: poslat životopis
ID: 3244969   Datum zveřejnění: 1.12.2017