Nadpozemská brigáda zákaznickém servisu Alza.cz

Praha

Popis pozice

Jsme personální společnost Manpower. Jsme jednička na českém trhu práce v oblasti vyhledávání zaměstnání a poradenství. Máme mnoho spokojených klientů, víme, co potřebují a dokážeme jim dát potřebnou péči.

Aktuálně hledáme kandidáty na pozici telefonní specialista zákaznického servisu v Alza.cz, největším e-shopu na českém trhu.

Jedná se o informační linku spojenou s prodejem doplňkových služeb.Nebude tak problém si vydělat hezké peníze navíc.

Profil kandidáta

Koho hledáme?

V podstatě každého:), stačí nám tvé dobré komunikační schopnosti a pozitivní přístup k práci. Rádi u nás uvítáme absolventy, maminky, ale i zkušené operátory. Kohokoliv, kdo má příjemné vystupování a nebojí se telefonovat.

Nabízíme

Ahoj,

jsi upovídaný, nebojíš se kontaktu s lidmi a zrovna přemýšlíš jak začít svou kariéru? Chceš získat praxi a připojit se ke kolektivu firmy, které na jejich zaměstnancích záleží? Pro jednu z nejdynamičtějších společností v zemi - Alza.cz - hledáme zkušené i nezkušené kolegy do týmu informační linky. Kromě nových zkušeností a přátel získáš i super odměnu až 150 Kč/hod. a občerstvení na pracovišti. Přijď se přesvědčit na vlastní kůži, jak skvěle se v Alze pracuje! Nabízíme Ti jedinečnou příležitost, jak nastartovat kariéru a stát se specialistou v oboru zákaznického servisu.
Pracovní místa jsou v příjemném moderním prostředí.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Havránek
+420226257585
ID: 3248430  Datum zveřejnění: 21.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 130-150 Kč/hod.