Poslední nábor Dobříš - svářeči CO2 35-50000 Kč/měs. + ubytování zdarma + svozy, stravenky

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Příbram
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
22.11.2017
Nabízený plat (hrubého)
35.000-50.000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nábory v roce 2017 se blíží ke konci! Nepropásněte svou šanci a přihlaste se ještě dnes!!!

NABÍZÍME DLOUHODOBÉ STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO SVÁŘEČE S PLATNÝM SVÁŘEČÁKEM NA CO2 S PLNĚ HRAZENÝM UBYTOVÁNÍM A ZAJIŠTĚNÝMI SVOZY DO PRÁCE. PRŮMĚRNÁ MĚSÍČNÍ MZDA 40.000 Kč/měs., 25 dní dovolené, stravenky, penzijní připojištění, bonusy!!!!

VŠECHNY PŘÍPLATKY, ODMĚNY I BONUSY JSOU OFICIÁLNÍ A JSOU UVEDENY VE SMLOUVĚ!!!!

- jedná se o linkovou výrobu zemních strojů - bagrů
- koutový svár (3 - 5mm)

Kontakt: 702 153 284, 739 343 024

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
- měsíční výdělek 35000 - 50000 Kč/měs.
- smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok
- plně hrazené ubytování na pěkné ubytovně
- odměny, bonusy dle plnění
- 25 dní dovolené
- stravenky, podnikové stravování, příspěvek na stravu
- svozy do zaměstnání
- po domluvě s mistrem možnost přesčasů
- masáže

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost se sídlem na Dobříši

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme
- platný průkaz na CO2
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Žižkova 182
397 01 Písek

Kontakt

ID: 3250599   Datum zveřejnění: 22.11.2017