Specialista/ka náhradních dílů pro stavební stroje

Praha 10, Hlavní město Praha

Popis pozice

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ

– Řízení logistiky (dohled nad vyskladněním a složením zbožím)
– Plánování expedice a dodávek zboží náhradních dílů
– Kontrola a zodpovědnost za realizaci objednávek náhradních dílů
– Komunikace se zákazníky servisu stavebních strojů
– Budování dlouhodobých vztahů s významnými zákazníky společnosti

Profil kandidáta

CO BYSTE MĚL/A SPLŇOVAT

– Vzdělání v oboru strojírenství
– Znalost mechanických oprav (nejlépe zkušenosti se servisem stavební mechanizace)
– Orientace v technické dokumentaci
– Komunikativní znalost AJ nebo NJ
– Spolehlivost a zodpovědnost, schopnost samostatné práce
– Vynikají komunikační dovednosti
– ŘP – sk. B (sk. C – výhodou)
– Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku velikou výhodou

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

– Práce na HPP v Praze
– Atraktivní finanční ohodnocení a motivující zaměstnanecké benefity
– Vzdělávání v rámci firemních školení
– Zázemí nadnárodní stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
– Různorodou a samostatnou pracovní náplň

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3250650  Datum zveřejnění: 22.11.2017