Obchodně technický zástupce dřevostaveb

Horoměřice, Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

CO VÁS NA TÉTO POZICI ČEKÁ

Bude to především obchod!

– Čeká Vás přímé a aktivní oslovování poptávajících zákazníků
– Péče o stávající zákazníky
– Vedení obchodních jednání s klienty
– Příprava kalkulací a cenových nabídek
– Monitoring konkurence a průzkum spokojenosti zákazníků
– Pravidelný reporting

Profil kandidáta

CO BYSTE MĚL/A SPLŇOVAT

– Min. SŠ vzdělání
– Znalost práce na PC (MS Office, AutoCad)
– Prokazatelné obchodní zkušenosti (zkušenost s přímým prodejem je velkou výhodou)
– Orientace v oboru dřevostaveb velikou výhodou
– Výborné prezentační a komunikační dovednosti, pozitivní přístup
– Orientace na výsledek, spolehlivost, samostatnost
– Trestní bezúhonost
– ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

– Rozmanitá a aktivní práce na HPP
– Motivační finanční ohodnocení + provize z prodeje
– Skvělé firemní benefity
– Zázemí stabilní a nadnárodní společnosti působící na trhu více než 50 let
– Příjemné pracovní prostředí, možnost podílení se na významných projektech společnosti
– Možnost profesního růstu

– Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3250730  Datum zveřejnění: 22.11.2017