Hledáme kolegu s duchem lead manažera na pozici vedoucího technika!

Okres Benešov

Popis pozice

Náplní práce bude hodnocení zaměstnanců podle klíčových ukazatelů, snižování nákladů ve výrobě a vytváření firemních dokumentů.

Profil kandidáta

Co od tebe budeme požadovat?
Měl bys mít minimálně 2 roky praxe a vzdělání technického směru. Zkušenost s vedením lidí a chuť zlepšovat plynulý chod proces výroby. Základní znalost AJ a chuť si ji zdokonalovat. Znalost štíhlé výroby.

Nabízíme

O své zaměstnance se staráme!
Za dobře odvedenou práci získáš “sladkou odměnu”, odměníme tě částkou 41 200Kč a to není vše! Máme pro tebe řadu benefitů, které jen tak někde nenajdeš. Do práce tě rádi odvezeme, a to i z Prahy (Chodov, Opatov, Vlašim, Týnec n. Sázavou, Votice a Sedlčany). Čeká na tebe systém kafeterie, kde si můžeš vyzvednout i lístky do kina. Můžeš se těšit na masáže, pedikúru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti)!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3251531  Datum zveřejnění: 23.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 41 200 Kč