Ředitel divize LKW - prémiová značka nákladních vozů

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou / Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lídra, který povede stávající divizi nákladních vozů a bude zodpovídat za výstavbu a nastavení procesů nového dealerství LKW.

- Zodpovědnost za řízení dealerství LKW - prodej i servis
- Vedení projektu výstavby nového dealerství LKW
- Odpovědnost za plánování a plnění obchodních a servisních výsledků
- Kontrola dodržování nastavených procesů
- Reporting klíčových ukazatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Perspektivní pozici v TOP managementu firmy
- Nadstandardní mzdové ohodnocení + roční bonus
- Možnost uplatnění vlastních nápadů a zkušeností
- Služební automobil k soukromému využití
- Hmotnou podporu v případě potřeby relokace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

dealerství

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Velmi dobré manažerské a obchodní dovednosti
- Zkušenost z automotive odvětví / LKW
- Zkušenost s obdobnou formou byznysu
- Schopnost strategického uvažování v oblasti prodeje a servisu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Kontakt

ID: 3252227   Datum zveřejnění: 24.11.2017