Montér / seřizovač - obsluha CNC strojů. 1 směna. Písek

Okres Písek

Popis pozice

Pro stabilní výrobní společnost, rodinného typu, v Písku hledáme Montéra /seřizovače jednoúčelových strojů POUZE NA RANNÍ SMĚNU.

Nástup ihned
Místo výkonu práce: Písek (nejedná se o průmyslovou zónu)

Zájemci mohou zasílat životopis prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo se můžou informovat osobně v kanceláři Manpower, Žižkova 182, 397 01 Písek (nad hlavní poštou)

telefon: 739 343 024

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • SOU / SŠ strojírenského zaměření
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • ochotu cestovat (jezdit na montáže)

Nabízíme

Nabízíme:
  • mzdu 17 - 22.000 Kč/měs. dle znalostí a dovedností
  • stabilní a zajímavé zaměstnání ve výrobní společnosti s více jak 20ti letou tradicí na trhu
  • zaměstnanecké benefity
  • individuální odměny
  • různorodé zaměstnání
  • služební cesty po ČR a do zahraničí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3255247  Datum zveřejnění: 28.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 22000