Elektrikář na jednu směnu

Okres Chrudim

Popis pozice

Cítíte se v oblasti elektro jako ryba ve vodě? Chcete pracovat v uvolněném pracovním prostředí, které je na hony vzdálené od automotive? Tato společnost klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a také na spokojenost svých zaměstnanců. Díky tomu je jedním z nejoblíbenějších zaměstnavatelů v regionu.
Dobrá dostupnost z Chrudimi, Kutné Hory a Pardubic.

Jaká bude Vaše role?
  • budete mít odpovědnost za plánování preventivní údržby a opravy elektrických zařízení – jednat se bude především o vybavení rozvaděčů, součásti řídících systémů, el. motory
  • zpravidla se budete setkávat s identifikací závad a provádění operativních oprav týkající se elektra
  • budete obsluhovat zařízení vn a vvn na hlavní trafostanici
  • dále mezi vaše pracovní úkoly bude patřit fyzická kontrola obsluhovaných zařízení a dodržování požadavků BOZP, ISO

Profil kandidáta

Předpoklady
  • alespoň 1 rok praxe v oblasti elektro
  • platnou elektro vyhlášku č.50/78 Sb. - §6
  • Řp. Sk. B
  • ochota pracovat na ranní směnu 6:00-14:00 hod

Nabízíme

  • individuální platové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • dostanete týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a na penzijní připojištění
  • dostanete také příspěvek na vzdělání, sport a kulturu
  • občerstvení na pracovišti, kafetérie
  • rozvoj pracovníků v podobě školení a zajímavé firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3256508  Datum zveřejnění: 2.1.2018