Asistent/-ka nákupu s NJ

Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Přední mezinárodní výrobní společnost v oblasti automotive se sídlem v Ústí nad Labem hledá do svého týmu novou posilu na pozici Asistent/-ka nákupu. Pokud Vás baví komunikace v německém jazyce a nebojíte se administrativy, pak je tato pozice určena přímo Vám.

Jaká bude Váše náplň práce:
  • administrativní podpora globálního nákupního oddělení
  • podřízenost zahraničnímu nákupnímu oddělení
  • příprava prezentací a komunikace s dodavateli
  • příprava a zpracování analýz a reportů

Jaké jsou naše požadavky:
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • aktivní znalost němčiny podmínkou, angličtina výhodou
  • komunikativnost a samostatnost
  • zkušenosti z výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

Jaká bude Vaše odměna:
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • denní využití německého jazyka
  • práci v mezinárodní společnosti
  • dobrá dopravní dostupnost MHD z centra Ústí nad Labem
  • příjemný kolektiv a moderní zázemí
  • podnikové stravování, jazykové kurzy, benefitní systém

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3263302  Datum zveřejnění: 7.12.2017