Finanční manažer - nový výrobní závod

okres Most, Ústecký kraj

Popis pozice

Pro nově vznikající japonský výrobní závod na Mostecku hledáme vhodné uchazečky či uchazeče na pozici finančního manažera.

Co Vás čeká?
Jedná se o nově vznikající výrobní závod japonské společnosti působící v automotive. V horizontu cca tří let by měl český závod mít cca do 400 lidí. Jelikož se jedná o stavbu na zelené louce, která má v tuto chvíli asi čtyři první zaměstnance, Vaším hlavním úkolem bude vše správně nastavit, sestavit si tým a ten řídit. Mezi hlavní činnosti tak bude patřit:
  • spolunastavení ekonomické strategie
  • vybudování finančního oddělení
  • nastavení procesů fungování finančního oddělení
  • tvorba rozpočtu a zodpovědnost za jeho plnění
  • zodpovědnost za veškeré výkazy, uzávěrky
  • reporting centrále a vedoucímu závodu

Profil kandidáta

Co požadujeme?
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • plynulou angličtinu

Nabízíme

Projekt je úplně v počátku, takže něco jako konkrétní systém benefitů Vám ještě neprozradíme. Co ale již víme je to, že k pozici je firemní auto a mzda je opravdu velmi hezká, na poměry okolních společností nadstandardní.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3263590  Datum zveřejnění: 8.12.2017