Písek - vánoční brigáda - od 90 Kč/h. Možnost týdenních záloh!

Okres Písek

Popis pozice

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO STUDENTY!!
Chce si vydělat ještě před VÁNOCI? Máme pro vás lehkou montáž ve výrobě, v čistém prostředí, pouze na 2 směny, kde po odpracovaném týdnu vám může být vyplacena záloha 1300 Kč.

Podmínky pro vyplacení zálohy:
  • 100% docházka a odpracovaný alespoň 1 týden (při absenci automaticky nárok na vyplacení zálohy zaniká)
  • musíte uvést číslo účtu pro výplatu mzdy (není možné vyplácet zálohu v hotovosti)

2 SMĚNY

NÁSTUP IHNED!!!

Popis pozice:
  • montáž elektrosoučástek
  • obsluha strojů
  • práce ve stoje / v sedě dle pracovní pozice

Kontakt: 702 153 284, 739 343 024

Profil kandidáta

Požadujeme
  • spolehlivost!!!

Nabízíme

Nabízíme
  • mzdu od 90 Kč/h
  • příplatek za odpolední směnu 10 Kč/h
  • závodní stravování / stravenky
  • čistou práci v bezprašném prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3263990  Datum zveřejnění: 8.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 90 Kč/h - 100 Kč/h