Part time – accounts payable specialist s jazyky

Brno - město

Popis pozice

Náplň práce:
• Zpracování příchozích faktur, dobropisů a upomínek
• Komunikace s dodavateli (z německy nebo francouzsky mluvících zemí) ohledně fakturace, plateb a různých nesrovnalostí
• Rekonciliace dodavatelských účtů, kontrola výpisu otevřených faktur
• Zpracovávání reportů na denní/týdenní/měsíční bázi
• Spolupráce na měsíční uzávěrce s účetním oddělením

Profil kandidáta

Požadavky:
• VŠ vzdělání ekonomického vzdělání nebo praxe z oblasti financí a administrativy
• Pokročilá znalost anglického jazyka v kombinaci s německým nebo francouzským
• Proaktivní přístup k řešení problémů, týmovost

Nabízíme

Benefity:
• Flexibilní pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Sick-days
• Finanční bonusy, stravenky
• Pravidelné teambuildingy
• Welness vouchery, Fruit days, Wellbeing program
• Jazykové kurzy, odborná školení atd.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3266889  Datum zveřejnění: 13.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou