Vedoucí nové pobočky - kamionová doprava

Okres Teplice

Popis pozice

Pro našeho klienta, německou nadnárodní logistickou společnost, hledáme vhodného člověka, který pomůže rozjet novou pobočku u Teplic .

Co Vás čeká?
Jedná se o zavedenou a dobře fungující firmu, která už má i v Čechách vybudované zázemí, ale chce na severu rozjet další pobočku . Úkolem dotyčného bude starost o zázemí pobočky jako takové, ale hlavně bude dělat řidičům něco jako tátu. Bude řešit jejich problémy, potřeby, přání, stížnosti. Zároveň také bude dohlížet na servis a údržbu vozového parku. Budete také styčným bodem mezi centrálou a jednotlivými řidiči.

Profil kandidáta

Co požadujeme?
  • zkušenost s vedoucí či koordinační pozicí v nákladní dopravě
  • komunikativní znalost němčiny (nutné pro komunikaci s centrálou)
  • přirozenou autoritu, ale zároveň lidský a reprezentativní přístup
  • výhodou je ŘP sk. C+E

Přirozená autorita, ale zároveň lidský a reprezentativní přístup

Nabízíme

Co nabízíme?
Nabízíme především možnost manažerské realizace, také šanci být u zrodu pobočky od začátku a některé věci si uzpůsobit dle obrazu svého.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3270613  Datum zveřejnění: 19.12.2017