Konstruktér - šance pro absolventy

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi týmový hráč? Máš vzdělání technického směru a baví tě práce s 3D modelovacími programy? Nechybí Ti smysl pro detail a kvalitně odvedenou práci? Získej s námi super pracovní příležitost v nadnárodní společnosti se sídlem v Teplicích, která má zálibu v inovaci kvalitních produktů v oblasti vytápění a je špičkou v oboru komínových systémů v Evropě.

Jaká bude pracovní náplň:
- konstrukční a vývojová činnost v oblasti strojírenství (zpracování plechů)
- zpracování výkresové dokumentace a specifikací výrobků, řízení změn
- spolupráce s ostatními úseky v rámci závodu při zavádění nových výrobků a řešení zákaznických provedení
- řízení úseku konstrukce a koordinace aktivit s ředitelem závodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaká je naše nabídka:
- příležitost využít vlastní iniciativu a uplatnit své nápady
- šance v nadnárodní společnosti hned na začátku kariéry
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- kurzy AJ nebo NJ
- další benefity

Vhodné i pro absolventy.

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Místo výkonu práce Teplice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní společnost se sídlem v Teplicích zabývající se inovativním řešením v oblasti vytápění.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by Ti nemělo chybět:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní)
- znalost práce s 3D modelovacími programy (Autodesk INVENTOR, SolidWorks, CATIA, Solid Edge apod.)
- min. základní znalost AJ (písmem)
- kreativita, systémový přístup a chuť se dále rozvíjet
- loajálnost, pozitivní přístup s inovativním myšlením

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Maredová
E-mail: poslat životopis
ID: 3270885   Datum zveřejnění: 20.12.2017