Produktový inženýr

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáte novou výzvu a super pracovní uplatnění? Máte zkušenosti z výrobní společnosti, vzdělání technického směru a angličtinu na komunikativní úrovni? ANO? Právě Vás hledá a chce do svého týmu americká výrobní společnost se sídlem v Teplicích, která je profíkem ve výrobě vysoce kvalitních tlakových, hladinových a magnetických senzorů pro automobilový a průmyslový trh.

Náplň práce:
  • spolupráce se zákazníky při definování nových produktů
  • příprava návrhů, vypracování projektových plánů, specifikace validace
  • zodpovědnost za kompletní design, zabudovaný “firmware” od konceptu po výrobu
  • vyhodnocení a výběr vhodných elektro komponentů
  • identifikace a řešení problémů týkajících se produktů ve vývoji/výrobě
  • tvorba a správa technické dokumentace

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru (obor elektro)
  • min. 3 roky zkušeností z výrobní společnosti na obdobné pozici
  • znalost procesů pájení, SMT, testování PCB
  • znalost Orcad software, D/PMEA
  • zkušenost s validací výrobků, DOE
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • silné zázemí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • příležitost pro kariérní růst
  • příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolená
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Možnost nástupu ihned.
Místo výkonu práce Teplice.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3271292  Datum zveřejnění: 20.12.2017