Test engineer - hledá se profík

Ústecký kraj

Popis pozice

Do týmu pro americkou výrobní společnost se sídlem v Teplicích hledáme profíka a odborníka na pozici Test engineer.

Co Vás čeká:
  • odpovědnost za provádění software činností souvisejících s návrhem, testováním a výrobou elektronických součástí, výrobků a systémů
  • navrhování, implementování a testování výrobních systémů mikro-elektronických výrobků
  • odpovědnost za testování a kalibrace
  • instalace a odstranění závad nových testovacích zařízení a procesů
  • příprava specifikace a přehledu nákladů na zakoupení nových testovacích zařízení

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost PC programů – programování v LABVIEW, MS office
  • znalost testovacích zařízení komunikačního HW/SW, včetně GPIB, sériových/paralelních sběrnicí, LAN atd.
  • velmi dobré komunikační dovednosti, silné povědomí zákaznického přístupu

Nabízíme

  • silné zázemí mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • příležitost pro kariérní růst
  • příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolená
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Možnost nástupu ihned nebo dohodou.
Místo výkonu práce Teplice.

Neváhejte a ozvěte se nám.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3271326  Datum zveřejnění: 20.12.2017