Disponent / ka logistiky s NJ

Jihočeský kraj, Okres Český Krumlov

Popis pozice

Kaplická mezinárodní výrobní společnost nabízí příležitost pro Disponenta / ku.

  • Plánování výroby dle aktuálních potřeb zákazníků a vytížení strojů
  • Zajišťování materiálu pro výrobu
  • Komunikace se zákazníky a centrální logistikou v zahraničí
  • Komunikace s dodavateli

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Praxi v oblasti logistiky nebo výroby
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Pokročilou znalost MS Office (Word, Excel), SAP výhodou
  • Proaktivní přístup, organizační schopnosti, pečlivost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Zodpovědnou pracovní pozici s možností kariérního růstu
  • Motivační finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a náročnosti pozice
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3277259  Datum zveřejnění: 3.1.2018