Obchodní zástupce v terénu - autopříslušenství

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Popis pozice

Tomu, kdo dlouholetě pracuje na jedné pozici v obchodě a chce udělat životní změnu - napište mi na [email protected]! Přijímám žádosti o novou šanci zejména od slušných ochodníků, kteří rádi prodávají technický, materiální produkt a ve větší části dne se pohybují v terénu.

Zaměstnavatel, který v ČR zastupuje světového výrobce příslušenství do automobilů, by rád přijal kolegu na oblast severovýchodních Čech.

Vaše úkoly:

  • klasická obchodní činnost, tedy péče a rozvoj stávajících zákazníků, rovněž hledání nových potenciálních obchodů
  • navazování přátelského vztahu s klienty vedoucí ke zvyšování odběru zboží, taktéž řešení reklamací
  • technické poradenství zákazníkům, školení na produkty
  • samostatné sledování pohledávek a závazků
  • vlastní analýzy výsledků prodejů (obrat)
  • samostatný průzkum trhu u konkurence i jiné příležitosti

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • přijmeme člověka, který již někdy obchodoval, nejlépe s technickým produktem
  • neuspěje uchazeč se střídavým zaměstnáním
  • potřebujete mít dokončenou SŠ
  • budete se pohybovat v terénu každý den (automobil k pracovním účelům)
  • osobnostně by měl být samozřejmě spolehlivý, hlavně mít vyjednávací dovednosti

Nabízíme

Okolnosti a odměny:
  • malý kolektiv 2 dalších obchodníků a rozdělené regiony, společné výsledky
  • stabilnost všech zaměstnanců (malá společnost), trvání zaměstnání 10 - 20 let
  • individuální přístup ke každému, podmínky spolupráce nejsou pevně dané
  • práce na HPP s benefity
  • k základní mzdě patří měsíční provize dle týmových výsledků obchodů
  • služební vůz, home office, mobilní telefon, notebook

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3277324  Datum zveřejnění: 3.1.2018