Operátor servisního centra - Ostrava až 17 500,-

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
17 500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní tvé práce bude servis drobné elektroniky:

- opravy jednotlivých části zařízení
- montáž a zapojování drobných částí spotřebiče, kabelů a konektorů
- čištění, balení a kontrola funkčnosti výrobku
Práci je možné vykonávat v sedě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci si zasloužíš řadu výhod jako:

- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- mzdu s příplatky až 17500 Kč
- docházkový bonus
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování – oběd vás vyjde na pouhých 30 Kč.
- jednosměnný provoz, ranní směny

Informace o náboru

Rádi byste se stali součástí naší firmy?
Zašlete nám svůj životopis nebo nás navštivte na naší pobočce na adrese Velká 10, Ostrava.

Těšíme se na spolupráci!

ManpowerGroup - podpora pro Váš profesní a kariérní úspěch.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naše firma patří mezi největší společnosti, zabývajícími se informačními technologiemi a je známá svými technologickými inovacemi, kvalitou svých výrobků, závazky a odpovědností k životnímu prostředí a budováním vzájemně prospěšných vztahů se svými zákazníky po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme?
- postačí Vám Vaše zručnost a čistý výpis rejstříku.
Praxe není potřeba, vše ostatní Vás naučíme tak, abyste byli připraveni dělat svou práci co nejlépe.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
ID: 3277417   Datum zveřejnění: 3.1.2018