Finanční účetní

Jihočeský kraj, Okres Písek

Popis pozice

Písecká mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu Finanční účetní.

. Vystavování faktur a jejich zasílání odběratelům, úhrada došlých faktur
· Upomínkové řízení k vystaveným neuhrazeným fakturám
· Správa přehledů pohledávek a závazků
· Vedení pokladních knih (CZK, EUR) včetně vystavování účetních dokladů o příjmech a výdajích peněžních prostředků
· Vyplácení a přejímání pokladní hotovosti
· Vyplácení záloh a vyúčtování služebních cest
· Správa firemního bankovnictví , internetového bankovnictví (firemní banky)
· Realizace konverzí – spotových obchodů
· Vedení a pravidelné zasílání plánu likvidity + aktualizace sald bankovních účtů, pohledávek a závazků
· Zpracování výstupů měsíčních uzávěrek
· Zpracování podkladů pro postupování pohledávek
· Komunikace s bankou ohledně faktoringu
· Spolupráce na vyhotovení podkladů pro roční uzávěrku
· Plnit úkoly dle platných předpisů a zákonů ČR

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • Středoškolské vzdělání
  • Praxi v oboru
  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Znalost AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Perspektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Zázemí stabilní rodinné firmy
  • Možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou práci v mladém kolektivu
  • Závodní stravování
  • Pět dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na dopravu a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3283255  Datum zveřejnění: 10.1.2018