Hravá práce ve výrobě hraček!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Plzeň – Křimice, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
10.01.2018
Nabízený plat (hrubého)
od 101 Kč / h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skvělá práce ve výrobě hraček čeká právě na Tebe! Traktory, autíčka, náklaďáky… to vše u nás vyrábíme.

Náplní tvé práce bude výroba a kompletace hraček ve dvousměnném provozu.

Aktuálně uplatníme všechny zručné kandidáty. Proto neváhej a zašli nám svůj životopis.

Jediným požadavkem je ochota pracovat ve dvousměnnén provozu a dobrá pracovní morálka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě stabilního zaměstnání získáš:

– nástupní mzdu 101 Kč, s navýšením základu + osobní ohodnocení po zkušební době
– stravenky
– skvělý tým kolegů, kteří tě nenechají ve štychu
– čisté pracovní prostředí a místo výkonu práce s dostupností MHD

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zahraniční výrobce kvalitních hraček

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3283364   Datum zveřejnění: 10.1.2018