Asistent/ka – Recepční s AJ v business centru

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou, možný ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
23 - 25 tis. Kč s možností růstu + plně hrazené stravenky 120 Kč/denně a flexipassy 2000 Kč měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
- Budete zodpovídat za zajištění hladkého provozu recepce a bezproblémový chod business centra.
- Komunikovat s klienty a řešit jejich požadavky (pošta, vyřizování telefonátů, registrace do systému).
- Spravovat klientské účty v interním systému.
- Komunikovat s dodavateli ohledně objednávek, fakturace.
- Připravovat a rezervovat zasedací místnosti v business centru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a příjemnou atmosférou na pracovišti.
- Nástupní plat 23 tis. Kč, po zkušební době 25 tis. Kč s možností růstu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.
- Plně hrazené stravenky (120 Kč/denně) a flexipassy v hodnotě 2000 Kč/měsíčně.
- Další zajímavosti jako volný narozeninový den a non sick days, dress code.

Informace o náboru

Zaujala vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět.
Odpověď na vaši zprávu je samozřejmostí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Staňte se součástí mezinárodní společnosti provozující více než 3000 business center ve 120 zemích světa.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na výkon této agendy budete potřebovat výbornou znalost češtiny a komunikativní angličtinu.

Tato pozice hraje pro firmu důležitou roli, proto oceníme vaše zkušenosti na podobné pozici, profesionální a pozitivní přístup, ochotu pomoct klientům při řešení požadavků, pečlivost nezbytnou v administrativě a schopnost rychlého zorientování se v nových programech.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3283628   Datum zveřejnění: 25.5.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23 - 25 tis. Kč s možností růstu + plně hrazené stravenky 120 Kč/denně a flexipassy 2000 Kč měsíčně