Asistent/ka – Recepční v Business Centru, nástup ihned

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha 1
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, nejpozději 1.2.2018
Nabízený plat (hrubého)
23 - 25 tis. Kč s možností růstu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
- Budete zodpovídat za zajištění hladkého provozu recepce a bezproblémový chod business centra.
- Komunikovat s klienty a řešit jejich požadavky (pošta, vyřizování telefonátů, registrace do systému).
- Spravovat klientské účty v interním systému.
- Komunikovat s dodavateli ohledně objednávek, fakturace.
- Připravovat a rezervovat zasedací místnosti v Business centru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a příjemnou atmosférou na pracovišti.
- Nástupní plat 23 tis. Kč, po zkušební době 25 tis. Kč s možností růstu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.
- Plně hrazené stravenky (90 Kč/denně) a flexipassy v hodnotě 1200 Kč/měsíčně.
- Další zajímavosti jako volný narozeninový den a non sick days, dress code.
- Lokalita Praha 1.

Informace o náboru

Zaujala vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět.
Odpověď na vaši zprávu je samozřejmostí.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

25.1.2018 (zbývá ještě 1 den)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Staňte se součástí mezinárodní společnosti provozující více než 3000 business center ve 120 zemích světa. S nástupem ihned hledáme nové kolegy/kolegyně do rozrůstajícího se týmu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na výkon této agendy budete potřebovat výbornou znalost češtiny a komunikativní angličtinu.

Tato pozice hraje pro firmu důležitou roli, proto oceníme vaše zkušenosti na podobné pozici, profesionální a pozitivní přístup, ochotu pomoct klientům při řešení požadavků, pečlivost nezbytnou v administrativě a schopnost rychlého zorientování se v nových programech.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Mária Matisková
E-mail: poslat životopis
ID: 3283628   Datum zveřejnění: 10.1.2018