Operátor výroby - až 25 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Modřice u Brna, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
11.01.2018
Nabízený plat (hrubého)
19000 - 25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost s více jak 36 letou historií na trhu práce hledá nové šikovné kolegy na pozici operátora výroby. Společnost stojí v čele oboru technického lisování plastů a působí nejen v Evropě, ale také v Severní Americe.

Jedná se o obsluhu strojů vyfukujících plastové výrobky. Drobnější i fyzicky náročnější práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

– smlouvu na HPP
– mzdu 19.000 – 25.000 Kč
– bonusy za výkon, také bonusy za docházku
– stravenky 70 Kč
– máme pro Vás také 13. a 14. plat
– Cafeteria systém, který Vás určitě potěší
– po půl roce možnost přestupu do kmene firmy
– dovolená navíc
– místo výkonu práce jsou Modřice u Brna

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, kontaktujte nás na emailu katerina.parikova@manpower.cz nebo volejte na 530 506 987.

Těšíme se na Vás.

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.3.2018 (zbývá ještě 71 dnů)

Hlavní oblast působení klienta

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

– ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ( krátký / dlouhý týden )
– ochotu pracovat ve stoje

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3283951   Datum zveřejnění: 11.1.2018