Junior nákupčí

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Okres Žďár nad Sázavou
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁKUPČÍ je důležitá pozice téměř v každé společnosti. Pokud nemáš zkušenosti, ale tato oblast Tě zajímá, NEBO máš krátké zkušenosti a chceš je víc prohloubit, jsi na správném místě!

Víš, proč je právě tahle pozice tak klíčová?

Protože je to člověk, díky kterému se vlastně produkt může vyrobit a dodat zákanzíkovi. Stojí u jeho zrodu, musí objednat správné součástky a dbát na kvalitu i cenu zároveň.

Co že dělá takový nákupčí?

– je zodpovědný/á za to, aby výroba měla k dispozici materiál v čase, kdy ho potřebuje

– komunikuje s dodavateli a vyjednává lepší podmínky (třeba ceny, termíny dodání apod.)

– po nějakých zkušenostech i sám vyhledává nové dodavatele, pátrá, kde by se co dalo sehnat levněji nebo lépe

.. jo a místo výkonu práce je ve Žďáře nad Sázavou.

Je to pro Tebe zajímavé?

Pokud ano, budu se těšit na Tvé CV a proberem to blíže.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

Pokud se dohodneme, budeš pracovat ve stabilní společnosti, kde budeš mít veškerou podporu a zázemí.

Čekají Tě občasné služební cesty k dodavatelům, protože tak se dobré vztahy budují nejlépe.

Společnost má velmi dobře propracovaný systém benefitů (5 týdnů dovolené, stravování apod.)- nebudu je všechny vyjmenovovát, protože věřím, že jsou pro tebe důležitější jiné věci.

Pro někoho možná nejdůležitější atribut – šéf. Od něj můžeš očekávat férovost! Je spravedlivý, zkušený, a chce své zkušenosti předávat dál. Když budeš pracovat jak máš, budeš od něj mít skvělou podporu. Myslím, že se Ti bude pracovat dobře, budeš vědět, co se od Tebe očekává a jak na to.

Pozice je juniorská, počítej prosím s odpovídající mzdou na takovéto pozici. Můžeš si ale vydělat víc peněz pomocí bonusů závislých na Tvém výkonu. Je to skvělý start pro kariéru v tomto oboru, a to je k nezaplacení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Stabilní společnost nabízející nové možnosti.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA

Konkrétně v tomto případě se jedná o strojírenskou výrobu, takže budeš mít na starost technické komodity, a těm musíš rozumět.

Většina dodavatelů je zahraničních, s nimi se budeš domlouvat anglicky nebo německy.

Chceme také schopnosti, které budeš využívat denně – a to VYJEDNÁVÁNÍ a KOMUNIKACE.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 3285635   Datum zveřejnění: 12.1.2018