Servisní technik do skvělého týmu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá Vás spojení techniky a komunikace se zákazníkem? Jste na správném místě!

Budete mít na starosti své klienty – zdravotnická zařízení, kterým budete instalovat a servisovat přístroje.

Chtěli byste také svobodu v zaměstnání? Rádi Vám ji poskytneme!

Práci si budete plánovat samostatně podle Vašeho uvážení, ale samozřejmě také podle potřeb zákazníků. Budete jezdit na montáže, školit obsluhu zařízení, poskytovat záruční i pozáruční servis a zajišťovat podporu zákazníkům.

Aby Vaše práce fungovala dobře, budete také komunikovat s výrobci přístrojů, zajišťovat dodávky náhradních dílů a fakturaci.

Radost z cestování je také určitě nutností, ale venkovního světa se bát nemusíte, budete cestovat jen po ČR, zhruba 3-4 dny v týdnu, ostatní dny budete v kanceláři v Hradci Králové se skvělými kolegy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za Vaši dobře odvedenou práci Vám nabídneme práci ve stabilní české společnosti, která se ale neustále rozvíjí a využívá nejmodernější technologie.

Budete se moci odborně i jazykově vzdělávat, účastnit se školení v zahraničí. Ohodnoceni budete také formou bonusů, dostanete služební automobil i k soukromým účelům.

Kolektiv i nadřízený pro Vás budou oporou a vždy budete mít dveře otevřené. Práci si budete plánovat samostatně, a s tím souvisí také pružná pracovní doba, která Vám bude umožněna.

Co ale dalšího Vám může práce přinést? Dobrý pocit z toho, že spravujete přístroje, které pomáhají lidem, resp. lidskému zdraví a třeba jednou někomu zachrání život.
Zní to lákavě, že? Proto neváhejte se zašlete životopis, rádi si s Vámi o všem blíže pohovoříme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Elektro a automatizace

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme od Vás především zájem o obor! Je jedno, jestli si doma stavíte počítače, solární panely nebo autíčka na ovládání – elektrotechnika musí být Vaším koníčkem.

Bez vyhlášky 50 §6 se také neobejdete, stejně tak bez znalostí HW a SW (instalace PC s OS Windows, konfigurace, údržba).

Angličtinu budete využívat převážně emailem při komunikaci s výrobci, ale také na zahraničních školení, proto je nutné dokázat bez problémů porozumět.

K práci servisního technika budete potřebovat také tzv. “soft skills” – mít dobré komunikační a vyjednavací schopnosti, schopnost efektivně řešit problémy, při řešení problémů uplatnit analytické myšlení, ale být také časově flexibilní.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
17. listopadu 389
530 02 Pardubice
http://www.manpower.cz
ID: 3287128   Datum zveřejnění: 16.10.2018