Farmaceutický reprezentant

Jihočeský kraj

Popis pozice

Mezinárodní farmaceutická společnost, patřící mezi špičku ve svém oboru, přijme do svého týmu Reprezentanta pro oblast Jižních Čech.

• Propagace portfolia výrobků, návštěvy lékařů a lékáren
• Aktivní vyhledávání nových a udržování stávajících klientů
• Samostatné plánování návštěv a aktivit
• Aktivní účast na kongresech a prezentace firmy
• Denní a měsíční reporting o uskutečněných aktivitách

Očekáváme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání
• Praxe v oboru výhodou
• Obchodní a analytické myšlení
• Asertivita při jednání
• Časová flexibilita

Nabízíme

• Perspektivní zaměstnání u mezinárodní společnosti
• Zajímavou a samostatnou práci v dynamickém kolektivu
• Motivující finanční ohodnocení a bonusy v návaznosti na dosažené výsledky
• Možnost budování kariéry v perspektivním odvětví, možnost osobního rozvoje
• Služební automobil, mobilní telefon, IT vybavení
• Pracovní smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku, poté prodloužení na dobu neurčitou
• Zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3287819  Datum zveřejnění: 16.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč